Agencja Kreatywna Sweet Jesus!

Zajmujemy się komunikacją. Dostarczamy innowacyjnych, oryginalnych i skutecznych rozwiązań z obszaru marketingu i reklamy.
Tworzymy dla naszych klientów narzędzia do opowiadania inspirujących historii, budowania oryginalnego wizerunku i skutecznej komunikacji z otoczeniem.

Potrzebujesz identyfikacji wizualnej, filmu reklamowego, reklamy na fb? A może kampanii reklamowej?

Potrzebujesz coś powiedzieć? Sweet Jesus!

Pomożemy Ci powiedzieć to tak, jak chcesz żeby było powiedziane.

Sweet Jesus! powstało w 2014 roku. Pracujemy dla firm, organizacji pozarządowych, instytucji, artystów, grup nieformalnych, zespołów, ekip, ludzi.
Pracujemy dla Ciebie.
Pośród naszych klientów są m.in. Agencja Eventowa Walk Events, Dom Jubilerski A&A, Fabryka elektronarzędzi Celma, Fundacja JiM, Fabryka Sztuki,
Art_Inkubator, Miasto Poznań czy raper ZEUS. Z powodzeniem zrealizowaliśmy dla nich już kilkaset projektów.

KONKURSY I NAGRODY

Mamy na swoim koncie I nagrodę za film do kampanii społecznej, którą otrzymaliśmy na Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni,
oraz nagrodę Best Music Video na Festiwalu Filmów Krótkometrażowych w Paryżu. Nasza siedziba jest w Łodzi – wszędzie mamy blisko.

Zespół Sweet Jesus! dynamicznie się rozwija.

Różnimy się pod względem płci, wieku, specjalizacji i doświadczenia.
Łączy nas pasja do tego co robimy, silne merytoryczne podstawy oraz kreatywność.  Na tym budujemy skuteczną realizację naszych usług. Lubimy to robić.


Może zastanawiasz się skąd wzięła się nazwa naszej firmy?
“Sweet Jesus!” to zwrot używany w języku angielskim by podkreślić zaskoczenie, zdumienie, szok, podziw, itp. Inaczej: Wow! Holly Shit! Good Lord!, itd.