O Projekcie

Stanęliśmy przed wyzwaniem zaprojektowania nowoczesnej, prostej i minimalistycznej strony. CoopTechHub to pierwsze w Polsce centrum technologii spółdzielczych, prowadzone przez Spółdzielnię PLZ. Ważnymi aspektami dla naszego klienta jest cyfrowa ekologia, więc zależało nam na tym, aby projekt graficzny strony odwzorowywał te wartości. Projekt zrealizowany dla CoopTech Hub – pierwszego w Polsce centrum technologii spółdzielczych prowadzonego przez Spółdzielnię PLZ. Celem było stworzenie nowoczesnej, minimalistycznej i inkluzywnej strony internetowej. Naszym zadaniem było zaprojektowanie oraz pełne wdrożenie witryny.

 

 

 

 

Kalendarz

Podczas projektowania strony bardzo ważnym elementem był kalendarz pozwalający na dodawanie wydarzeń odbywających się z udziałem naszego klienta. Chcieliśmy, aby kalendarz nie odstawał pod względem designu od reszty strony, a jednocześnie aby był bardzo czytelny, intuicyjny oraz łatwy w obsłudze. Pozwala on na wybranie daty, wyświetlenia szczegółów danego wydarzenia oraz kliknięcia w link do zewnętrznej strony wydarzenia wraz z linkiem do wydarzenia na portalu Facebook.

 

 

 

 

Widgety

Drugą ważną rzeczą były widgety wyświetlające Feed z portali społecznościowych. Zdecydowaliśmy się na minimalizm (Wyświetlenie tylko zdjęcia wraz z krótkim opisem).

Dodatkowym elementem widgetu jest przycisk prowadzący do posta źródłowego, na danym portalu społecznościowym.

 

 

 

Ilustracje

W ramach cyfrowej ekologii, w projekcie zamiast zdjęć użyliśmy ilustracji, które zaprojektowaliśmy.

Wszelkie ilustracje powstały na bazie zdjęć zespołu CoopTechHub

 

 

 

 

 

Cennik

W ramach cyfrowej ekologii, w projekcie zamiast zdjęć użyliśmy ilustracji, które zaprojektowaliśmy.

Wszelkie ilustracje powstały na bazie zdjęć zespołu CoopTechHub

 

 

 

Partnerstwo

Ważna była również opcja zostania partnerem – po przeczytaniu informacji w tabelce zależało nam na szybkim oraz intuicyjnym zgłoszeniem partnerstwa.  Do tego celu użyliśmy buttona na końcu tabeli, który finalnie przywołuje prosty pop-up z wyborem stopnia partnerstwa oraz wskazuje dane potrzebne do zgłoszenia partnerstwa.

 

Category
Web Design